OK business, s.r.o. – sponzor Vranovského léta !!!

Společnost OK business, s.r.o. je aktivní nejen v oblastech průzkumu trhu a obchodu, ale zapojuje se i do společenských akcí a podílí se na regionálních událostech.Jednou z posledních aktivit je spolupráce s organizátory akce Vranovské léto více např. na: http://www.fcup.cz/partneri.html . Vranov je plný letních sportovních aktivit pro příležitostné, výkonnostní i vrcholové sportovce. Příležitost zde najdou fotbalisté, volejbalisté, tradici nabývá nohejbalový turnaj. Kde jinde máte možnost utkat se s naší špičkou? Více na http://www.vranovskeleto.cz/partneri.html nebo přímo na www.vranovskeleto.cz .

Tisková zpráva dne 4. 7. 2007:
OK business, s.r.o. sponzoruje Vranovské léto 2007

Nevšední akce pro tisíce sportovních nadšenců
V atraktivním prostředí pláže Vranovské přehrady začal o víkendu 9. – 10. 6. 2007 volejbalovým turnajem celosezónní sportovní plán akcí nazvaný Vranovské léto 2007. V Campu Pláž ve Vranově nad Dyjí se představí postupně na 1 500 sportovců.

Během zmiňovaného termínu 9. a 10. června proběhl třetí ročník volejbalového turnaje mládeže, na který naváže soutěž mužů a žen v posledním červencovém víkendu. Jedná se o otevřený turnaj, tzn. budou se účastnit nejenom hráči z nejvyšších soutěží a reprezentace, ale i hráči nižších výkonnostních tříd, včetně amatérů. O týden dřív se pak uskuteční nohejbalový turnaj mužů.

Novinkou letošních akcí jsou především doprovodné programy zaštiťované sponzory a partnery turnajů.

Organizátoři celé akce očekávají až 20 000 návštěvníků. Půl druhá tisícovka sportovců se sejde z Česka, Slovenska, Itálie, Rakouska a Polska.

Medializace:
Nejvýznamnější podpora bude soustředěna v televizních přenosech. Byl potvrzen 60 minutový záznam finále volejbalového turnaje na ČT4, který se bude vysílat 30.7.2007. Druhým významným televizním přenosem bude dokument o akci na TV GALAXIE SPORT – 4 dokumenty o akci v druhé 1/2 srpna.
Mediální partnerem je rádio Kiss Hády, Znojemsko a Inzertexpres.
Oficiální doprovodný program Vranovského léta (SOBOTA 28. 7. 2007 – pláž Vranovské přehrady):
* Lanové překážky (vysoké i nízké překážky + slaňování z mostu) připraví Lanové centrum PROUD Brno
* Bike trial exhibice (Vašek Kolář – mistr světa)
* Vystoupení Kateřiny Protivínské (mistryně světa ve sportovním aerobiku)
* AIR TRACK SHOW (mistři ČR ve sportovní gymnastice)
* Program pro děti, skákací hrad, módní přehlídky, doprovodné soutěže, živá hudba a další … Celým programem budou provázet moderátoři rádia KISS HÁDY.
Všechny uvedené atrakce budou pro návštěvníky zdarma! Přesný program bude uveřejněn před akcí na oficiálních stránkách www.vranovskeleto.cz.