Tipy na Vánoční dárky

Pokud jste si pořidili nějakou zbraň a ještě nemáte kam ji uschovat, nejlépe do trezoru, pak dáváme na zvážení pořízení si elektronické verze trezoru GUN 5 – GUN 5 EL. Není to tak horké jako Gun 5 v klasickém mechanickém provedení, ale na dvě dlouhé platí prohlášení o shodě a navíc, ta elektronika dává pocit většího bezpečí pro vaši zbraň. Takže náš první tip pro radostné střelce trezor GUN 5 EL.

Nebojte, trezor je na dlouhé zbraně a jen pro vizualizaci jsme použili formát fotografie na ležato … odlehčujeme … :-). Pod stromeček vám to postaví Ježíšek :-).

O nabídce Ráje šití píšeme jinde, Šicí stroje v akci na sklonku roku, ale přesto stojí za zmínku před Vánocemi kromě zmíněných modelů Brother a Lucznik i nabídka značky Veronika, která mj. balí do dárkového.

Šicí stroje Veronica Více vám tuto značku přiblíží banner nebo popis strojů na Ráji šití.Za zmínku stojí i kvalita a tím i úvaha pořízení si stroje z produkce značky Janome. Tady si také navíc můžete zvolit vlastní desing, trošku jinak než u značky Veronica, ale svůj.