Naše prodejní aktivity

Naše dlouhodobé zkušenosti z poradenství, outsourcingu a obchodních aktivit v oblasti provozování internetových obchodů, stejně jako dlouhodobé zkušenosti z přímého prodeje, vyústily v otevření prodejního kanálu e-shopů.

Jako první byl otevřen internetový obchodní dům OK obchod, který nabízel široký sortiment produktů pro hobby a pro volný čas. Později jsme se však rozhodli prodej rozdělit do více projektů a nabídnout tak zákazníkům přehlednější nákup.

S touto myšlenkou jsme začali provozovat obchod Ráj šití. Jedná se o samostatný projekt, ve kterém zákazníci najdou nabídku šicích strojů většiny značek, potřeby pro šití a doplňující příslušenství pro šicí stroje. V e-shopu raj-siti.cz zakoupíte kvalitní domácí šicí strojeoverlocky a coverlocky a vyšívací stroje světoznámých značek. Bohatě jsou popsány šicí stroje i na blogu sici-stroje.cz nebo na stránkách Facebook. Řada článků s poradenstvím je i v části poradna přímo na Ráji šití a stránky školy šití.

V návaznosti na Ráj šití vznikl e-shop lucznik.cz, kde najdete ucelenou nabídku šicích strojů, overlocků a příslušenství značky Lucznik.

Stejně postavený je také e-shop sici-stroje-veritas.cz, který je zaměřený na nabídku značky Veritas.

Naproti tomu na eshopu mandly.cz najdete žehlící techniku včetně žehlících lisů, mandlů, napařovačů a příslušenství pro žehlení. To vše od značky Ironnette, Zetina, Primus.

Šicí stroje jsou však dominantní, o čemž svědčí i fakt, že nabízí více než 20 značek pro šicí stroje a že je v tomto oboru Ráj šití i chráněným a uznávaným prodejcem.

OK business, s.r.o. se tak již řadu let stává fenoménem mezi provozovateli specializovaných e-shopů.