Naše společnost byla na sklonku roku 2013 pozvána na meeting vybraných partnerů společnosti SVP (Singer Viking Pfaff). Převážně se jednalo o partnery Pfaffu, takže to byl de facto Pfaff Meeting, aby jim oznámila změny v produkci a distribuci.

SVP totiž postupně začala přebírat distribuci i této značky, kterou vlastní.

Dlouhodobě jsme s Pfaffem spolupracovali, jako její autorizovaný prodejce, přičemž tato spolupráce probíhala s firmou Pavel Haišman, která šicí stroje Pfaff na trhu v ČR a SR zastupovala od r. 1991 a od roku 2002 také Husqvarnu Viking. Nyní došlo ke zmně, která ale neovlivní naše postavení a autorizaci. Pozitivní je, že se i nadále bude původní distributor podílet i na servisu, jen „cesta strojů“ se změní.

Singer to vzal při jednom a včetně Pfaffu prezentoval i Husqvarny a Singer včetně produktů z řady žehlící techniky atd. Firma SVP tak uceleně představila to nej ze své nabídky, pozvala si k tomu nejvýznamnější partnery a představila is své přední manažery, kteří se aktivně účastnili programu.

Akce se konalai ve dnech 21. – 22. ledna 2014, v Praze, v hotelu Dorint.

Využili jsme toto příjemné setkání nejen k jednání s manažery SVP, ale i přáteli, nechali se oslovit top produkty a mohli tak nabídnout našim klientům novinky z první ruky.