LUCZNIK – autorizace pro ČR a SR

Jsme autorizovaní prodejci pro šicí stroje, overlocky a domácí spotřebiče značky Lucznik.

Značka Lucznik má dlouholetou tradici na českém i slovenském trhu. Nabídku značky Lucznik tvoří šicí stroje mechanické i elektronické, overlocky, domácí spotřebiče, žehlící lisy a také příslušenství i náhradní díly.

E-shop lucznik.cz Vám nabízí ucelenou nabídku značky Lucznik. Mimo to najdete značku Lucznik také na našem Ráji šití.

Značce Lucznik se věnujeme také na blogu sici-stroj.cz, kde se dočtete o nových modelech, možnostech a funkcích šicích strojů Lucznik.

LUCZNIK – autorizace pro ČR a SR

Polská značka, která v roce 2008 oslavila 60 let vzniku. Šicí stroje Lucznik se velice těší se zájmu o tyto šicí stroje.

Naše společnost je autorizovaným dovozcem pro prodej šicích strojů, overlocků a domácích spotřebičů, produktů LUCZNIK, tradičního polského výrobce a značky. Tato autorizace je zakotvena v podmínkách smlouvy uzavřené s polským majitelem značky a společností, která zajišťuje i dovoz a výrobu. Autorizace je platná pro území České republiky a Slovenska. Našimi partnery v České republice jsou např. šicí stroje Lucznik, overlocky a domácí spotřebiče, veškeré produkty Lucznik, jsou firmy, které jsou přímo napojeni na nás jako dovozce, který plní všechny zákonné povinnosti pro dovoz a zajišťuje i další obchodní, servisní, záruční i pozáruční, všechny nezbytné služby jak při prodeji tak po něm. Jiné dovozce poznáte např. dle toho, že se podbízejí pouze cenami, kdy udávají navíc na svých webech například ceny bez DPH k většímu zmatení zákazníka, který tak do samého závěru neví, jaká bude jeho cena. Na svých stránkách udávají falešné informace atd. Jejich činnost není rozhodně ku prospěchu zákazníka a není vedena v dobrém duchu zachování kvality služeb. Tyto subjekty zneužívají zákazníka ke svému obohacení a klamou jej podáváním zkreslených informací. Často je na tuto skutečnost upozorňováno i v televizi a médiích. V případě prodeje těmito dovozci totiž nejsou mnohdy poskytovány ke strojům české manuály nebo jen jejich špatné kopie, nejsou schopni dodávat náhradní díly, servisovat stroje atd. Je na každém zákazníkovi, jak se rozhodne, kde nakoupí, ale bohužel pak nemůže počítat s naší podporou, ani podporou našich obchodních partnerů a požadovat záruky nebo jiné služby. Každopádně se jako společnost od takovéto formy klamavého prodeje distancujeme a doufáme, že takových „provozovatelů“ online obchodů bude co nejméně, protože jen tak bude zaručena bezpečnost a serióznost obchodování na internetu jak pro provozovatele, tak hlavně pro zákazníky e-shopů.