Léto se pomalu chýlí ke svému konci. Přineslo řadu novinek v nabídce našich eshopů a řadu změn včetně podpory událostí, které „hýbou“ světem.

Prvně se zmíním o zavedení nové značky pro šicí stroje, značky Texi. Jedná se o šicí stroje, které sice nemají dlouhou tradici, spíše se pohybovali v oblasti Brand politiky v dostupných průmyslových šicích strojích, ale aktuálně přišla značka s velice kvalitními šicími stroji pro domácnost, které určitě osloví uživatele a hlavně techniky šicích strojů, kteří je znají pod jinou značkou a jejich prostřednictvím tak i právě koncové zákazníky.

Nutno zhodnotit jako chytrý marketingový tah na poli s domácí šicí technikou. Samozřejmě k těmto šicím strojům přidáme i overlocky Texi. Šicí stroje Texi jsou vysoce kvalitní a cenově dostupné elektronické šicí stroje s LCD displejem a přehledným ovládacím panelem pro domácí šití. Šicí stroje Texi jsou vybavené mnoha šicími stehy. Další novinkou v naší nabídce jsou šicí stroje Necchi, kvalitní elektronické šicí stroje italské značky, které se skvěle hodí pro kreativní domácí šití. Na trh se „hrnou“ další značky, ale je otázkou, zda není trh již přeci jen počtem značek nasycen (nedávná penetrace značky Siruba rovněž do segmentu domácích šicích strojů), kdy je na českém trhu nabízeno celkem již 22 značek šicích strojů, všechny víceméně srovnatelné kvality, v závislosti na segmentu a s původem pomalu z jedné dílny. Těch „dílen“ je jen pár a všechny v Asii, jedna s montáží v ČR. Všichni však jsou jako lišky, chválí vlastní ocas, hledají svoje přednosti a tak to má být. Doporučení, spíše se již zaměřit na komplexnost nabídky, ale v této branži těžko někomu radit, všichni to ví nejlépe, což jsme si vědomi již od vstupu do tohoto „obchodu“. Jak by jen mohl někdo totiž například napsat, že šicí stroje Lucznik jsou plastoví Číňani, pomlouvat na svých stránkách i další značky? Nejen, že je to out obchodně, bude sloužit jako příklad v Case Studies, může být na sebe hrdý, jinak také řekněme nevhodné z dalších aspektů, ale hlavně, tento prodejce se naprosto nevyzná. On už je ale bohužel takový. Lituji však jeho zákazníky, protože jak se chová k okolí, konkurenci, musí se chovat i k nim a to oni strašně rádi. Bude je to bolet, ale je to na nich rozpoznat kvalitu a slušnost. Dnes je to určitě obtížné. Důkazy nepravdivosti tvrzení lze nají na Ráj šití.

Nebo stačí jeddna fotka, kde je vidět, z čeho se Lucznik a jeho šicí mechanismus skládá. Je kovový! Příklad u toho nejmenšího, šicí stroj Lucznik Ola!

Co se týče vývoje, trh se dále přerozděluje, bohužel však neroste, stagnuje, takže vzniká efekt Coca Cola, který každý nemusí zvládnout. Trh zaznamenává zmatený odchod přímého zastoupení značky Singer, kde uvidíme, kdo bude hlavně kvantum strojů servisovat atd.

Raději něco pro naše zákazníky. Něco jednoduchého a přitom pro ně. Slevy na opakovaný nákup! Pokud zakoupili na značkovém internetovém obchodě Ráj šití šicí stroj nebo nákup plánují, mají možnost získat slevu na další nákup! Totéž platí, pokud zakoupili či zakoupí overlock, coverlock, vyšívací stroj, mandl, žehlící lis. Při nákupu dalšího stroje z nabídky Ráje šití jako šicí stroj, overlock, coverlock, vyšívací stroj, žehlící lis nebo mandl totiž mohou uplatnit slevu.

Nežijeme jen šitím, ale máme také rádi další hobby, třeba takové to domácí uzení. Uvidíme, jak bude zlomová v naší nabídce nabídka v zájmové oblasti udírny! K udírnám Bradley, digitálkám, jsme doplnili i zahradní udírny D. E. M. S. Udírny D. E. M. S Smoker King jsou moderní zahradní udírny s novým vyzkoušeným vyvíječem kouře, které umožňují získat dokonalou chuť a vysokou kvalitu uzenin a zaručí uzení při nízkých nákladech. Udírny jsou dostupné ve dvou verzích a to UW 70 a UW 150, které se rozlišují pouze velikostí, objemem uzeného masa nebo potravin. Pokud Vám záleží na nejvyšší kvalitě uzení a vynikající chuti připravovaných výrobků, udírna z našeho sortimentu je vhodnou volbou. Tyto udírny jsou také navíc lehce přenositelné, díky svojí nízké hmotnosti.

A v neposlední řadě žijeme a podporujeme i společenské dění a události. Jednou z akcí, kterou jsme podpořili, bylo i 4. Mezinárodní setkání modrých baretů středoevropského regionu. Toto tradiční setkání, které má svoji formální a neformální část, se tentokráte konalo pod záštitou primátora města Brna pana Romana Onderky, dále sídla OSN v Praze a Ministerstva obrany v areálu Sokol Brno 1 a účastnili se jej váleční veteráni, účastníci mírových operací z 5 zemí, Polska, Rakouska, Slovenska, Ukrajiny a České republiky. Je nám vždy ctí tuto akci podpořit. Na podzim pak s OK produktem podpoříme střeleckou soutěž Memoriál Marie Ljalkové.